Rozpoczęcie Tygodnia Przedsiębiorczości

W poniedziałek 14 listopada 2016 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie Tygodnia Przedsiębiorczości w ZSAE. W gali otwarcia gościem specjalnym była znana aktorka Pani Katarzyna Figura. W otwarciu uczestniczył także Pan Marcin Łyjak – Prezes firmy Biotec Lasers Polska, patrona Firmy Symulacyjnej Mariposa Cosmetics.

Pani Dyrektor Anna Marlewska uroczyście zainaugurowała projekt Tygodnia Przedsiębiorczości, który wpisuje się w ogólnoświatową inicjatywę promowania przedsiębiorczości. Głos zabrał także Pan Marcin Łyjak, który zaprezentował swoje doświadczenie przedsiębiorcy w tworzeniu strategii sprzedażowej opartej o marketing relacyjny.

Uroczystość uświetniła Pani Katarzyna Figura. W sposób niezwykle inspirujący zaprezentowała swoje doświadczenia z realizowania marzeń i pasji twórczych, podkreślała duże znaczenie osobistego rozwoju, odwagi i umiejętności podejmowania ryzyka w biznesie filmowym. Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy na temat nowego projektu scenicznego ?Kalina?, którego jest producentem i w którym gra główną rolę.