Prośba siostry Mariusza

Kinga Zielke-Orlicka

Moi drodzy !!

U mojego brata niedawno postawiono diagnozę , że choroba , która niszczy jego komórki nerwowe odpowiedzialne za pracę mięśni to SLA -stwardnienie zanikowe boczne.

WIERZĘ Z CAŁEGO SERCA, że wyzdrowieje i będzie żył !!!! BĘDZIE ŻYŁ, gdyż jest potrzebny swojej 8letniej córeczce, żonie, rodzinie!!!!!

Terapia dająca nadzieję , to wszczep komórek macierzystych. Pierwszy zabieg ma już 21 września 2015r. w Krakowie, kolejne odpowiednio co trzy miesiące. Całkowity koszt terapii to 82 000 zł i nie jest refundowany przez NFZ.

Będziemy wdzięczni za każdą formę pomocy – MODLITWĘ, dobrą myśl i wsparcie finansowe. Dodatkowo jeśli macie jakieś pomysły, gdzie zwrócić się o pomoc-piszcie. Może znacie jakieś zaprzyjaźnione firmy, instytucje !!

Pieniądze na leczenie brata można wpłacać na konto:

Fundacji Pomocy Chorym na Zanik Mięśni, al. Wojska Polskiego 69, 70-478 Szczecin
o numerze 26 1240 3813 1111 0000 4395 6119

BARDZO WAŻNE z dopiskiem w tytule przelewu Mariusz Zielke.

Dziękuję i proszę z całego serca Was o pomoc .