58 624 84 33         zsaegdynia@poczta.onet.pl

Sukcesy naszych uczniów

Arkadiusz Kobylański laureatem konkursu Washington Business Week

Wręczenie nagród w konkursie Washington Business Week // fot. Magdalena Czernek

 

Arkadiusz Kobylański znajduje się w trójce laureatów i pojedzie na Buisness Week do Seattle. Kosztowało go to dużo wysiłku, ale ciężka praca jest kluczem do sukcesu.

Gratulujemy!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na stronie gdynia.pl

 

Konrad Pacyński o włos od podium w województwie !!!

 

15 maja 2018 odbyły się mistrzostwa Gdyni w indywidualnej lekkoatletyce. Po raz kolejny swoje wybitne możliwości pokazał uczeń klasy ID – Konrad Pacyński. Nasz uczeń w sprinterskim biegu na dystansie 100 metrów osiągnął wynik 11,74 s. co pozwoliło mu wygrać całe zawody. Dzięki temu sukcesowi został automatycznie zakwalifikowany do finału wojewódzkiego. Finał ten odbył się w Chojnicach dnia 29 maja, a Konrad zajął tam miejsce tuż za podium.

Opiekun: Hanna Bogusz

 

XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

 

XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”

 

Konkurs składa się z trzech etapów:

  • szkolnego,
  • diecezjalnego,
  • ogólnopolskiego.

 

Zakres merytoryczny XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej (2017/2018) obejmuje:

  • Księgę Psalmów
  • List do Galatów
  • List do Filipian

wraz z wprowadzeniami, przypisami i komentarzami oraz słownikiem.

 

I etap konkursu –  odbył się 13 marca 2018 roku o godz. 10.40.
W etapie szkolnym udział wzięło 50 uczniów odpowiadając pisemnie na 45 pytań.

Do II etapu zakwalifikowały się uczennice:

 

  • Durak Patrycja - IVb
  • Wrycza Agnieszka - IIIa
  • Hewelt Patrycja - Ib
  • Plichta Aleksandra - Ib

 

Etap diecezjalny konkursu biblijnego odbył się 18 kwietnia 2018 roku w Gdańsku - o godz.11.00.

 

Półfinał składał się z dwóch części:

 

  • część pierwsza to test pisemny zawierający 45 pytań, za które można zdobyć 90 punktów.
  • część  druga dla najlepszych 7 najlepszych osób, które uzyskały więcej niż 45 punktów  z części pierwszej.

 

Do siódemki najlepszych zakwalifikowała się uczennica naszej szkoły Aleksandra Plichta z klasy Ib.

 

W części drugiej uczniowie odpowiadali pisemnie na 14 pytań zadawanych przez komisję – niestety Oli nie udało się zaliczyć do finałowej trójki.

Trzy najlepsze osoby z tej siódemki wezmą udział w czerwcowym finale w Warszawie.

 

Wszyscy uczestnicy etapu diecezjalnego zostali uhonorowani dyplomami i nagrodą książkową.

 

Dziękuję za udział i serdecznie gratuluję!

Ks. Marek Jóskowski

Fotorelacja z konkursu

Finał Konkursu Znajomości Języka Angielskiego dla Techników

 

Jak co roku w naszej szkole odbył się finał Konkursu Znajomości Języka Angielskiego dla Techników. Konkurs odbył się 13 kwietnia.

W tym roku zwycięstwo przypadło uczniowi  Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych  Radosławowi Wyrzykowskiemu, drugie miejsce zajęła uczennica  z Zespołu Szkół Hotelarsko Gastronomicznych, trzecie medalowe miejsce zajął uczeń naszej szkoły Hubert Małkowski.

 

Gratulujemy wszystkim finalistom, a szczególnie zwycięzcom!

 

Organizatorzy:  Anna Kulińska i Maria Łabińska

 

19.04.2018 - Targi Firm Symulacyjnych

 

Drugi dzień spotkania  – 19 kwietnia – upłynął pod znakiem targów.

Był to dzień dynamiczny i nad wyraz interesujący.

Rozpoczął się od przygotowywania stoisk wystawowych firm biorących udział  w tym przedsięwzięciu.

I wreszcie nastąpiło uroczyste otwarcie Ogólnopolskich Targów Firm Symulacyjnych w Gdyni. 

 

Głos zabrali:

Pani Anna Marlewska – Dyrektor Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych

Pan Bogusław Baszczak – Dyrektor Centrali Firm Symulacyjnych CENSYM

Pani Joanna Zielińska – Przewodnicząca Rady Miasta Gdyni

Pan Tomasz Kąkol – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty

Pani Renata Ropela – Dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli

Pani Kinga Dekowska-Samsel – Dyrektor Personalny thyssenkrupp Group Services Gdańsk

Pan Marcin Łyjak – Prezes Biotec Lasers Polska

Pani Magdalena Urban – Przedstawiciel Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

 

Po części oficjalnej rozpoczęła się część konkursowa.

Uczniowie (pracownicy firm symulacyjnych) rywalizowali w dwóch kategoriach:

  • na najlepszą prezentację firmy symulacyjnej
  • na najciekawsze stoisko targowe.

W obu konkursach komisja wyłoniła po trzech zwycięzców.

 

Swoją firmę najlepiej zaprezentowali:

 

  1. Heban z Kostrzyna nad Odrą
  2. Mariposa Cosmetics z Gdyni
  3. Wirtualna Studencka Firma Konsultingowa z Jeleniej Góry.

 

Laureatami konkursu na najciekawsze stoisko zostały firmy:

 

  1. Nexbau z Wolsztyna
  2. Biuro podróży „Na szlaku” z Białegostoku
  3. Smart Studio z Sopotu.

 

Ogólnopolskie Tragi Firm Symulacyjnych cieszyły się dużą popularnością wśród młodzieży, która przybyła z różnych szkół i po brzegi wypełniła korytarz wystawienniczy.

Mamy nadzieję, że  ta nowoczesna i innowacyjna forma, nauczania, jaką jest praca w firmie symulacyjnej, znajdzie zwolenników i naśladowców w wielu placówkach edukacyjnych.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych

dziękuje Centrali Firm Symulacyjnych CENSYM,

uczestnikom targów, firmom symulacyjnym z całej Polski

oraz zaproszonym gościom

za zaangażowanie, otwartość i chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Sukces ZSAE na Gali Finałowej konkursu Junior Biznes

 

W piątek, 13 kwietnia 2018 roku w Gdyńskim Centrum Filmowym odbyła się uroczysta Gala Finałowa trzeciej edycji konkursu Junior Biznes organizowanego z inicjatywy Prezydenta Miasta Gdyni.

Szkołę reprezentowały dwie drużyny z klasy 1B.

 

Celem konkursu jest motywowanie młodzieży do działania na rzecz społeczności lokalnej, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, zapoznanie z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekonomii, pobudzanie kreatywności i innowacyjności oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych w praktyce.

 

Decyzją Jury, składającego się z przedstawicieli Urzędu Miasta Gdyni, Fundacji Gospodarczej, Thomson Reuters, Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości Inkubator Starter oraz Gdyńskiego Centrum Filmowego/Gdyńskiej Szkoły Filmowej ZSAE zdobyło III miejsce za projekt „Pomoc dla Ciapkowa- filmiki o psach” zrobiony przez uczniów z klasy 1B:

 

  • Paulinę Kaiser
  • Sarę Bębenek
  • Aleksandrę Koc
  • Bartosza Bisa
  • Kacpra Müller

 

Uczestnikom konkursu gratulujemy!

opiekun Maria Małkowska

Międzyszkolny projekt edukacyjny „Gdynia, moje miasto – okno na świat”

 

11 kwietnia  w CKZiU w Gdyni odbył sie XIII finał międzyszkolnych obchodów 92. urodzin Gdyni.

 

Drużyna z naszej szkoły wygrała grę miejską szkół ponadgimnazjalnych!

 

Skład drużyny ZSAE:

  • Mariusz Albrychowicz 2d
  • Wiktor Bober 2d
  • Paweł Chudzicki 2d
  • Mikołaj Drożdż 2d
  • Jan Marczyński 2 c

 

Gratulacje!

opiekun Monika Smolińska

Finał X edycji konkursu Matematyczne Potyczki Szkół Technikalnych

 

W dniu 12 kwietnia odbył się w naszej szkole finał konkursu Matematyczne Potyczki  Szkół Technikalnych. W konkursie brali udział uczniowie wyłonieni w I etapie, po dwie osoby  w grupie wiekowej klas drugich oraz trzecich.

 

Oto wyniki konkursu:

 

Klasy 2:

  • I miejsce Marcin Roszyk - ZSAE
  • II miejsce Szymon Darznik - CKZiU nr 2
  • III miejsce Dominik Niedźwiecki - CKZiU nr 1
  • IV miejsce Bartosz Nowak - ZSET

 

Klasy 3:

  • I miejsce Piotr Gardocki - ZSCHIE
  • II miejsce Wojciech Wicki - ZSCHIE
  • III miejsce Grzegorz Kozłowski - CKZiU nr 2
  • IV miejsce Patryk Stenka - ZSAE

 

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Miasto Gdynia, nauczyciele podziękowanie za przygotowanie uczniów do konkursu.

 

Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom !!!

Organizator A. Morawiec-Pietrych

 

11 kwietnia odbył się 9 finał Pomorskiego Konkursu Poetyckiego, którego organizatorem jest ZSAE.

Honorowy patronat nad konkursem objęli wiceprezydent Gdyni pan Bartosz Bartoszewicz oraz pomorski kurator oświaty pani Monika Kończyk.

Nagrodą dla finalistów jest kolejny tomik z poezją uczniowską.

W etapie końcowym konkursu wzięło udział 92 uczniów  z 40 szkół województwa pomorskiego.

Wśród finalistów są Jan Marczyński  i Natalia Mroch z ZSAE.

Tomik zilustrowali nasi uczniowie: Marta Ukleja, Sara Brzeska, Julia Królak, Daria Szulc, Wioletta Gładkowska, Karolina Kapica, Paulina Dąbrowska, Emil Kiełczyński, Natalia Mroch, Marcelina Milczarek.

Okładkę zaprojektowała Katarzyna Kukla z ZSAE.

Gratulacje!

Jolanta Wdowiak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Regionalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

27 marca reprezentacja naszej szkoły w składzie:

 

  • Hubert Małkowski (IID)
  • Grzegorz Moszyk (IIA)
  • Kamil Borawski (ID)

 

zajęła V miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii.

Nasza szkoła jako jedyna reprezentowała w konkursie Gdynię.

 

Uczestnikom gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów :)

 

opiekun Anna Kulińska

IV Międzyszkolny Konkurs Turystyczno – Hotelarski

 

W dniu 27 marca 2018 r. odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Turystyczno – Hotelarski, którego tegorocznym gospodarzem i organizatorem był Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi. W konkursie wzięło udział dziewięć szkół, m.in. z Sopotu, Bytowa, Gdyni, Kościerzyny, Wejherowa, w sumie 35 uczestników.

Nasze technikum reprezentowali uczniowie klas trzecich turystycznych: Natalia Gańska i Mateusz Czecholiński oraz Anna Czerwionka i Jennifer Fois.

Rywalizacja polegała na wykazaniu się znajomością ustawy o usługach turystycznych, Kodeksu Postępowania Praktycznego oraz zasad BHP w turystyce.

 

Uczennice z naszej szkoły w konkursie zajęły:

 

  • II miejsce -  Anna Czerwionka
  • III miejsce - Natalia Gańska

 

Serdecznie gratulujemy !!!

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu

Opiekun Katarzyna Chilińska

Konkurs wiedzy księgowej dla klas IV pod hasłem „Z miłości do rachunkowości”

 

Dnia 27.03.2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy księgowej dla klas IV pod hasłem „Z miłości do rachunkowości”.

Uczniowie mieli możliwość zmierzyć się ze swoją wiedzą w nieco luźniejszej formule. Brali udział w kalamburach, krzyżówkach , teleturnieju „Milionerzy” oraz innych quizach o tematyce księgowej. Nie zabrakło również kabaretu. Rywalizacja pomiędzy zespołami była bardzo zacięta i wyrównana.

 

Ostatecznie zwycięzcami okazali się uczniowie z klasy IV B:

 

  • Dominika Bojar
  • Julia Grzybowska
  • Filip Błoński

 

Serdecznie gratujemy!!!

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę oraz życzymy powodzenia na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Bogumiła Gliwińska i Jolanta Łojewska

 

Gdyńskie Dyktando dla Techników

 

20 marca już po raz VII byliśmy organizatorami Gdyńskiego Dyktanda dla Techników pod patronatem Pana Prezydenta, Bartosza Bartoszewicza.
W naszej szkole w eliminacjach wzięło odział 28 osób!

Z satysfakcją odnotowujemy ten fakt, ciesząc się, że w czasach SMS-ów, emotikonów, akronimów, zapożyczeń są wśród młodych ludzi tacy, dla których ortografia języka polskiego jest ważna i warto ją znać, bo jesteśmy Polakami.
 

Właściwie wszyscy uczestnicy zasługują na wyróżnienie, ale szczególne gratulacje składamy:

 

  • Mikołajowi Gościńskiemu z CKZiU - I miejsce
  • Darii Drażbie z ZSAE -  II miejsce.

Ewa Starostka

Konkurs z rachunkowości

 

Dnia 15.03.2018 roku w  Wejherowie  odbył się konkurs z rachunkowości pod patronatem Uniwersytetu Gdańskiego oraz Starostwa Powiatowego w Wejherowie.

 

Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie:

 

  • Patrycja Durak z klasy IV B,
  • Angelika Hebel z klasy IV B,
  • Wiktoria Rompa z klasy IV B.

 

W konkursie indywidualnym Angelika Hebel zdobyła 2 miejsce.

W konkursie drużynowym nasza drużyna zajęła także 2 miejsce.

 

Uczestnikom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun B. Gliwińska

XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

 

Konkurs składa się z trzech etapów:

  • szkolnego,
  • diecezjalnego
  • ogólnopolskiego.

Przebiego każdego z etapów szczegółowo określa Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

 

13 marca 2018 roku o godz. 10.40 w naszej szkole 50 uczniów wzieło udział w I etapie biblijnego konkursu odpowiadając pisemnie na 45 pytań.

 

Do II etapu diezezjalnego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

  1. Durak Patrycja – IV b
  2. Wrycza Agnieszka – III a
  3. Hewelt Agnieszka – I b
  4. Stachowska Agata – IV c
  5. Plichta Aleksandra – I b

 

ZAKRES MERYTORYCZNY XXII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ (2017/18) OBEJMUJE:


Ksiągę Psalmów, List do Galatów i List do Filipian wraz z wprowadzeniami, przypisami i komentarzami oraz słownikiem.

Tekstem źródłowym Konkursu jest Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu – najnowszy przekład z języków oryginalnych z komentarzem (Edycja Świętego Pawła, 2011).

 

Diecezjalny etap konkursu odbędzie się w Gdańsku 18 kwietnia 2018 r.


Zwycięzcom I etapu gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych!

Ks. Marek Jóskowski

Sukces Konrada Pacyńskiego

 

Najszybszy wśród gdyńskich sprinterów uczeń naszej szkoły Konrad Pacyński z klasy ID.
Jesteśmy dumni i gratulujemy!

Finał projektu Młodzi Gdynianie Żołnierzom Wyklętym

 

28 lutego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Młodzi Gdynianie Żołnierzom Wyklętym.

 

Uczniowie ZSAE zdobyli szereg nagród:

 

Monika Piotrzkowska klasa II D – II miejsce w kategorii grafika komputerowa

Patryk Stenka klasa III B – III miejsce w kategorii album

Klaudia Muńska kl. III B – II miejsce w kategorii album

Klaudia Milewska kl. II C – I miejsce w kategorii praca plastyczna

Kamil Szymczyk kl. II B – I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna

 

Ponadto nagrody specjalne ufundowane przez pana posła Janusza Śniadka otrzymali Kamil Szymczyk oraz Monika Piotrzkowska.

Jolanta Wdowiak

 

Konkurs Latina Semper Viva

 

13 lutego 2018 r. w naszej szkole już  trzeci raz odbył się konkurs z języka łacińskiego.

 

I miejsce zajęła Milena Szyszkowska z kl. 1b
II miejsce zajął Maciej Kopyto z kl. 2b
III miejsce zajął Bartosz Bisa z kl. 1b

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

M. Węsławska, M. Smolińska, Ks. A. Klajnys, T. Burczyk

I miejsce w Mistrzostwach Gdyni w tenisie stołowym

 

Sukces drużynowy dziewcząt  ZSAE!

 

Nasze zawodniczki:

 

  • Weronika Richert,
  • Kamila Halmann
  • Natalia Dworakowska

 

wywalczyły I miejsce w Mistrzostwach Gdyni w tenisie stołowym.

Gratulujemy!

opiekun – Jarosław Domrazek

Mistrzostwa Gdyni w siłowaniu na rękę

 

W dniu 19.12.2017 na zawodach naszą szkolę reprezentowali:

1. Kacper Strychacki III D
2. Kamila Kisielewska II B
3. Paulina Kreft II B
 

Kacper spisał się bardzo dobrze – dotarł do ćwierćfinału z dużo cięższymi przeciwnikami – 70 kg

Dziewczyny miały chęci, ale się nie udało .

J. Domrazek

gdynia

Mistrzostwa Gdyni w tenisie stołowym

 

Drużyna ZSAE brała udział w mistrzostwach Gdyni w tenisie stołowym , które odbywały się w CKZiU w Gdyni.
Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze wygrywając z VI LO 2:1 i IV LO 2:1, minimalnie przegrali z CKZ i U 1:2 oraz bardzo silną drużyną II LO 1:2

Nasza drużyna to :
 

  • Bogusz Rachwalski IV B
  • Alan Pierszynski IIC
  • Jakub Załucki I D

 

opiekun – Jarosław Domrazek

Otwarte Mistrzostwa Gdyni w Rugby Tag

 

Ogółem  w kategorii klas ponadgimnazjalnych wzięło udział 10 zespołów.

Naszą szkołę pod opieką Hanny Bogusz i Tobiasza Budzicha  reprezentowali następujący uczniowie:

 

  • Kacper Chrzanowski,
  • Maciej Jerzak,
  • Michał Błaszczyk,
  • Maciej Dopke,
  • Norbert Kolarz,
  • Mariusz Albrychowicz,
  • Paweł Chudzicki,
  • Paweł Dzwonkowski,
  • Hubert Małkowski. 

 

Nasi zawodnicy przegrali dwa pierwsze mecze z najsilniejszymi drużynami z CKZiU1 oraz CKZiU2, w których grali zawodnicy trenujący w klubach. Przegrana  była minimalna.

Następnie w meczu o piąte miejsce w Mistrzostwach wygraliśmy z reprezentacją VLO.

Nowa dyscyplina, która wchodzi do szkół, wymaga od zawodników dużej sprawności,realizowania założonej taktyki, pozwala kształtować takie cechy, jak szybkość ,zwinność, spryt i wytrzymałość.

 

Gratulujemy naszym chłopakom woli walki, odwagi i determinacji.

 

Dziękujemy Kacprowi za wsparcie merytoryczne. 

 

Za rok powalczymy o więcej!!!

 

H. Bogusz

 

Konkurs "Deutsch ist mein Konzept"

 

Dnia 15.11.2017 uczniowie naszej szkoły z klasy 1B wzięli udział w konkursie z języka niemieckiego Deutsch ist mein Konzept organizowanym przez Centrum Herdera przy współpracy z Instytutem Goethe.

W konkursie wzięło udział 70 prac  z całego województwa.

Do finału przeszło 7 prac, w tym prace naszych uczniów.

 

Wyróżnienie otrzymały:

 

  • A. Hewelt, 
  • P. Niemtz,
  • D. Drażba.

 

Gratulujemy!             

M. Dejnas

Wojewódzki konkurs z rachunkowości

 

Dnia 29 listopada 2017 r.  w Sopockiej Szkole Wyższej  odbył się wojewódzki konkurs z rachunkowości.

 

Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy IV B:

 

  • Dominika Bojar,
  • Patrycja Durak,
  • Angelika Hebel 
  • Wiktoria Rompa.

 

Dziękujemy za udział, życzymy sukcesów!

Bogumiła Gliwińska

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

27 listopada odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów  na rok szkolny 2017/2018.

Z naszej szkoły to zaszczytne wyróżnienie otrzymały:

 

  • Angelika Hebel z IVB
  • Malwina Hirsz IIID.

 

GRATULACJE!

Unihokej

 

W ostatnim czasie międzyszkolną rywalizację zdominowały rozgrywki w unihokeja. Zawody w tej bardzo widowiskowej grze zespołowej, odbyły się po raz pierwszy. Naszą szkołę reprezentowała zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców. Dziewczęta trafiły do mocnej grupy z I ALO oraz LO IX i mimo, że walczyły z całych sił nie zdołały wyjść z grupy. Chłopcy natomiast po dwóch zwycięstwach i jednej przegranej awansowali do finału rozgrywek zajmując w ostateczności VI miejsce.

 

Skład dziewcząt: K. Kostuch, K. Szutenberg, P. Grot, K. Stolc, E. Muzyka, P. Szulc, A. Rittlewska, D. Szulc, D. Łakota, A. Rosenkranz, M. Wicher

 

Skład chłopców: P. Podsiedzik, B. Machliński, A. Szermelek, M. Dopke, F. Neubauer, M. Czecholiński, M. Skonieczek, M. Jerzak, K. Strychacki.

 

Nauczyciele WF T. Budzich, H. Bogusz

Wielki sukces KONRADA PACYŃSKIEGO!!!

 

Dnia 22.11.2017 odbył się pierwszy w tym roku rzut ligi lekkoatletycznej.

 

Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów:

 

  • Patrycja Grot (pchnięcie kulą),
  • Kamil Berniak (bieg 1000 m),
  • Paweł Dzwonkowski (bieg 1000 m),
  • Łukasz Tomiński (bieg 1000 m),
  • Konrad Pacyński (bieg 50 m).

 

Największy sukces odniósł Konrad Pacyński, który awansował do finału z drugim czasem z eliminacji. W finale już nie miał sobie równych i po fantastycznym finiszu wbiegł na metę jako pierwszy!!!

 

Serdeczne gratulacje!!!

nauczyciel WF Tobiasz Budzich

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny

I miejsce

 

Tematem konkursu była kompozycja wielobarwna inspirowana jesienią.

 

W konkursie brane były pod uwagę miedzy innymi następujące kryteria:

 

  • ciekawy pomysł,
  • fotografia w ruchu,
  • jesień w obiektywie
  • uczeń lub uczniowie w obiektywie

 

Prace na konkurs przygotowali uczniowie technika organizacji reklamy

Nasi uczniowie osiągnęli duży sukces zajęli:

 

  • I miejsce – Weronika Rumińska kl. III C
  • II miejsce – Emil Kiełczyński  kl. II C
  • III miejsce – Róża Pająk kl. III C
  • IV miejsce – Jan Marczyński kl. II C

 

Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

 

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskich prac.

Zofia Falgowska

Mistrzostwa Gdyni w biegach przełajowych 2017

 

W dniach 6 - 9 października 2017r. w Parku Kolibki odbyły się Mistrzostwa Gdyni w Drużynowych i Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Braliśmy udział w obydwu biegach. Bardzo dziękujemy uczniom naszej szkoły, którzy dzielnie walczyli mimo bardzo niesprzyjajacych warunków i bardzo dużej konkurencji.

Reprezentacja dziewczyn:

  • Sara Brzeska 3B,
  • Jennifer Fois 3D,
  • Cimek Joanna 3A,
  • Weronika Martyka 1A,
  • Daria Drażba 1B,
  • Marta Wicher 1C,
  • Julia Grzybowska 4B,
  • Julia Witoszyńska 4A,
  • Diana Łakota 1A,
  • Aleksandra Koc 1B,
  • Aleksandra Wittstock 3B

 

Dziewczyny zajęły VI m-ce w Gdyni

 

Reprezentacja chłopców:

  • Kamil Berniak 3D,
  • Łukasz Tomiński 1B,
  • Paweł Chudzicki 2D,
  • Paweł Dzwonkowski 2D,
  • Aleksander Bartnicki 1C,
  • Jakub Truszkowski 2D,
  • Igor Pałubicki 2A,
  • Kamil Kosecki 1A,
  • Mateusz Czecholiński 3C,
  • Kacper Strychacki 3D.

 

Chłopcy zajęli IX m-ce w Gdyni

 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zdobyte punkty dla szkoły wszystkim uczestnikom!

Nauczyciele W-F

Meeting lekkoatletyczny

 

4 października 2017r. odbył się Miting Lekkoatletyczny w I Akademickim Liceum z udziałem gdyńskich szkół ponadgimnazjalnych.
Uczniowie rywalizowali w konkurencjach biegowych i technicznych – skoku w dal i pchnięciu kulą.

Oto medaliści z naszej szkoły:

 

  • Konrad Pacyński z klasy 1D (I miejsce w biegu na 60 m),
  • Patrycja Grot z klasy 3B (II miejsce w pchnięciu kulą)
  • Daria Drażba z klasy 1B (III miejsce w skoku w dal).

 

Naszą szkołę reprezentowali ponadto:

  • Weronika Paszkowska z klasy 2D,
  • Kamil Berniak z klasy 3D
  • Paweł Dzwonkowski z klasy 2D

 

opiekun reprezentacji

Tobiasz Budzich

Mistrzostwo Gdyni w badmintonie drużynowym

 

25 września 2017r. w sali gimnastycznej I ALO po raz pierwszy w historii gdyńskiego sportu szkolnego odbył się turniej o Mistrzostwo Gdyni w badmintonie drużynowym. Nasza szkoła reprezentowana była przez Mateusza Czecholińskiego z klasy IIIC i Bartosza Machlińskiego z klasy IIB. Zarówno indywidualne umiejętności jak również doskonała współpraca w grach deblowych pozwoliły naszej drużynie wygrać 3 miejsce !!!

GRATULUJEMY!

Opiekun zespołu Tobiasz Budzich

 

 

© Copyright - Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych 2018
Wykonane przez daniel.darul.pl na podstawie stylu Bootstrap